معرفی بهترین رمان های آلمانی

بهترین رمان های آلمانی

بهترین رمان های آلمانی

کشور آلمان به عنوان سرزمین اندیشمندان و شاعران بزرگ شناخته می شود و زبان آلمانی یکی از غنی ترین و پرکاربردترین زبان های جهان به شمار می رود. این زبان بیش از ۳۰۰ میلیون گویشور دارد و حدود ۱۰۰ میلیون نفر نیز به عنوان زبان مادری از آن استفاده می کنند. افرادی که قصد یادگیری زبان آلمانی به عنوان زبان دوم، سوم و چندم را دارند باید اطلاعات مناسبی در مورد این زبان و ریشه آن داشته باشند. رمان های آلمانی و سایر میتونی که به این زبان توسط بزرگانی همچون گوته، مارتین لوتر، هاینریش بل، هرمان هسه، برتولت برشت، گونتر گراس و … نوشته شده اند توانسته تاثیر بسیار عمیقی بر دنیای مدرن داشته باشند.
خواندن رمان از جمله بهترین راهکارهای یادگیری زبان آلمان و تسلط بر مهارت های مختلف می باشد چرا که نویسندگان بزرگ معمولا آثار خود را با زبانی ساده، واضح و جذاب به تحریر در آورده اند و می توانند خوانندگان را به خود جذب کنند.همچنین خواندن کتاب داستان های آلمانی در یادگیری سریع این زبان موثر است.

تقویت مهارت صحبت کردن

خواندن رمان های آلمانی چه تاثیری بر روی یادگیری زبان دارند؟

مطالعه رمان و داستان می تواند تاثیرات بسیار زیادی در تقویت مهارت های مختلف زبان آموزان داشته باشد. به صورت کلی خواندن رمان های آلمانی می تواند دایره واژگان و اصطلاحات افراد را به شکل قابل توجهی افزایش بدهد. همچنین رمان ها باعث می شوند که فرد بتواند لغات و ساختارهای صرف و نحوی که از قبل آموخته است را بهبود ببخشد. می توان گفت که تکرار هر چیزی بهترین راه برای ارتقا و تقویت جنبه های مختلف آن است و در یادگیری زبان آلمانی نیز تمرین و تکرار با خواند متون ادبی معتبر و مطمئن در ذهن زبان آموزان تثبیت خواهد شد.

افراد می توانند با خواندن رمان ها واژه ها و اصطلاح هایی را یاد بگیرند که در هیچ کتاب و منبع آموزشی تدریس نمی شود چرا که معمولا کتاب های رمان و داستان برگرفته از دل جامعه و زبان عامیانه مردم است. از دیگر تاثیرات مثبت خواندن رمان های آلمانی می توان به تقویت قدرت درک مطلب و همچنین فهم و حدس زدن معنا و مفهوم متون و جملات مختلف است. به صورت کلی خواندن متون و رمان های مختلف می تواند به تقویت مهارت های چهارگانه خصوصا مهارت های خواندن و نوشتن افراد کمک بسیار زیادی بکند

خرید کتاب starten wir با ۵۰% تخفیف!

معرفی بهترین رمان های آلمانی

همانطور که گفته شد زبان و ادبیات آلمان بسیار غنی و ثروتمند است و هر ساله آثار شاهکار بی نظیری از این زبان منتشر شده و در دسترس جهانیان قرار می گیرد. رمان های معروف و شناخته شده ای از زبان آلمانی در سراسر جهان به شهرت رسیده اند که می توانند هر خواننده ای را به وجد بیاورند. از جمله بهترین رمان های آلمانی که می توانند علاوه بر جذابیت برای خواننده، مهارت های او را نیز تقویت کنند می توان به موارد زیر اشاره نمود:
felix-und-theo-elvis-in-koln-1.jpg

کتاب Elvis In Koln

Das-Auge-Vom-Bodensee-1.jpg

کتابDas Auge Vom Bodensee

کتاب Die doppelte Paula

Die-doppelte-Paula-1.jpg

کتاب Kommissar Zufall

Kommissar-Zufall-1.jpg
کتاب Anna

کتاب Anna- با ترجمه فارسی

کتاب Abenteuer im schnee

abenteuer-im-schnee-A1-1.jpg
علاوه بر کتاب های معرفی شده می توان به کتاب های Elective Affinities، In times of fading light، Being and Time، Faust، Twilight of the Idols، Die unendliche Geschichte، Momo ، Die Verwandlung، Homo Faber، Der Richter und Sein Henker و … به عنوان بهترین رمان های آلمانی اشاره کرد که هر کدام می توانند برای زبان آموزان سطوح مختلف مفید و موثر باشند.
۰/۵ (۰ دیدگاه)
hadaf_admin
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
نظرات
مشاهده همه نظرات