روش های جمله سازی در زبان انگلیسی

آموزش روش‌های جمله‌سازی در زبان انگلیسی

برای یادگیری و آموزش جمله‌سازی در زبان انگلیسی می‌توان از روش‌ها و راهکارهای مختلف و منابعی همچون کتاب آزمون آیلتس و … استفاده کرد اما زبان‌آموزان می‌توانند از روش‌های دیگری نیز استفاده کنند که ۳ روش آنها به شرح زیر خواهند بود:

 

استفاده از اپلیکیشن گوشی موبایل Sentence Master

این اپلیکیشن در بسیاری از اپلیکیشن‌ها نظیر اپ استور و  گوگل پلی امتیاز و ریت بالایی دارد که به همین منظور مورد استفاده قرار می‌گیرد. در نظر داشته باشیم که این اپ یک نوع بازی است که شما با استفاده از لغات و واژه‌هایی که در مقابل شما قراردارد انتخاب می‌کنید چگونه جمله‌سازی کنید. در ادامه اگر در جمله‌سازی اشتباه کنید، روش صحیح آن آموزش داده می‌شود و در پی این آزمون و خطا شما قادر خواهید بود که جملات را به بهترین نحو بسازید.

استفاده از وبسایت Ludwig.guru

همان‌طور که گفته شد امروزه تکنولوژی‌ها پیشرفت قابل توجهی داشته‌اند و زبان‌آموزان می‌توانند فارغ از شرکت در کلاس‌های حضوری و روش‌های سنتی آموزشی از انواع تجهیزات و ابزارهای مدرن برای یادگیری زبان‌های خارجه استفاده نمایند. وبسایت Ludwig.guru از جمله سایت‌های مفید و مؤثری است که می‌تواند برای زبان‌آموزان اهمیت بالایی داشته باشد. زبان‌آموزان می‌توانند با مراجعه به این سایت واژه‌های مورد نظر خودشان را جستجو کنند و این سایت نیز مهم‌ترین کاربردهای واژه و عبارت مورد نظر را نمایش می‌دهد و در نهایت زبان‌آموزان می‌توانند کاربرد واژه در جمله و نحوه جمله‌سازی زبان انگلیسی را یاد بگیرند.

این وبسایت حاضر، در زمینه‌ی جمله‌سازی و بکارگیری کلمات برای بهترین نحو جمله‌سازی به شما کمک می‌کند. روش این سایت بدین صورت است که با نوشتن کلمات یا عبارات مورد نظر شما با بروز رسانی آن عبارات مانند کاربرد آنها در بهترین حالت ممکن کمک میکند.

وبسایت Ludwig.guru

استفاده از وبسایت Sentence YourDictionary

یکی دیگر از روش‌های جمله‌سازی زبان انگلیسی استفاده از سایت Sentence YourDictionary می‌باشد که همانند وبسایت Ludwig.guru زبان‌آموزان می‌توانند واژه‌های مورد نظر خود را جستجو کنند. بعد از جستجوی واژه‌ها توسط فرد این سایت می‌تواند جملاتی را به صورت نمونه نمایش دهد. یک امتیاز جالب که این سایت دارد نمایش جملاتی از افراد مشهور و معروف جهان در بخش Quotes است.

این وبسایت همانند وبسایت قبلی با نوشتن و تایپ هر واژه مترادف و معانی موجود را مورد نمایش قرار می‌دهد و جملاتی را به صورت نمونه به شما نشان می‌دهد. نکته جالب دیگری که می توان دید بخش Quotes است که جملاتی از افراد مشهور و بزرگ جهان را ارائه می‌کند.

وبسایت Sentence YourDictionary

 
۱/۵ (۱ دیدگاه)
hadaf_seo