سه روش شگفت انگیز در جمله‌سازی در زبان انگلیسی

english-sentence-making

چگونه با استفاده از کلمات انگلیسی جملاتی با مفهوم بسازیم؟ در ادامه ی این مقاله به معرَفی این سه روش جذاب خواهیم پرداخت. روش اولی استفاده از برنامه گوشی موبایل و اپلیکسشن است و دو مورد دیگر استفاده از وب سایت‌هاست. البته با خرید کتاب واژگان انگلیسی می توانید مهارت واژگان خود را تقویت کنید و جملات اصولی تر بسازید.

 

اپلیکیشن گوشی موبایل Sentence Master

این اپلیکیشن در بسیاری از اپلیکیشن‌ها نظیر اپ استور و  گوگل پلی امتیاز و ریت بالایی دارد که به همین منظور مورد استفاده قرار می‌گیرد. در نظر داشته باشیم که این اپ یک نوع بازی است که شما با استفاده از لغات و واژه‌هایی که در مقابل شما قراردارد انتخاب می‌کنید چگونه جمله‌سازی کنید. در ادامه اگر در جمله‌سازی اشتباه کنید، روش صحیح آن آموزش داده می‌شود و در پی این آزمون و خطا شما قادر خواهید بود که جملات را به بهترین نحو بسازید.

 


 

این وبسایت حاضر، در زمینه‌ی جمله‌سازی و بکارگیری کلمات برای بهترین نحو جمله‌سازی به شما کمک می‌کند. روش این سایت بدین صورت است که با نوشتن کلمات یا عبارات مورد نظر شما با بروز رسانی آن عبارات مانند کاربرد آنها در بهترین حالت ممکن کمک میکند.


وبسایت Ludwig.guru

 


این وبسایت همانند وبسایت قبلی با نوشتن و تایپ هر واژه مترادف و معانی موجود را مورد نمایش قرار می‌دهد و جملاتی را به صورت نمونه به شما نشان می‌دهد. نکته جالب دیگری که می توان دید بخش Quotes است که جملاتی از افراد مشهور و بزرگ جهان را ارائه می‌کند.


وبسایت Sentence YourDictionary

۰/۵ (۰ دیدگاه)
hadaf_admin
تقویت رایتینگ
بهترین کتاب برای تقویت رایتینگ
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
نظرات
مشاهده همه نظرات