504 واژه‌ی ضروری چیست؟

کتاب دیکشنری 504-essential-words

۵۰۴ واژه کاملا ضروری از جمله معروف‌ترین و پرفروش ترین کتاب‌های آموزش واژگان و لغت زبان مورد مطالعه قرار‌می‌گیرد. این کتاب سالیان درازی است که مورد توجه زبان‌آموزان قرار گرفته است و همواره به علاقمندان این کتاب اضافه می‌شود

 نحوه یادگیری لغات ۵۰۴ به صورت مفید و کاربردی:

در اصل این واژگان ضروری منبع اصلی بسیاری از آزمون‍های داخلی و همچنین بین‌المللی مهارت زبان مورد مطالعه ‍است از جمله: IELTS، TOEFl، EPT و … البته این کتاب برای بسیاری از زبان آموزان مبتدی نیازمند ترجمه و تفسیر است. بدین صورت بهترین روش برای یادگیری این کتاب از مبتدی تا پیشرفته استفاده از کدینگ تصویری وهمچنین مثال‌های کاربردی که تمام واژگان به صورت جملات طنزگونه و حتی ادبی گرفته شده از متون معروف است. در این روش کلمات و لغات اساسی با این روش، سریع‌تر در ذهن زبان آموز و داوطلبین آزمون های مهارت زبان قرار می‌گیرد. البته در ایران موسسات و آموزشگاه‌های بسیاری این واژگان را برای آموزش و یادگیری توصیه میکنند و در جلسات آموزشی خود نیز از آن بهره‌می‌‌گیرند.

این کتاب شامل ۴۲ درس است که در هر درس ۱۲ لغت آموزش داده می‌شود.

انتشارات هدف نوین این «۵۰۴ واژه ضروری» را در قالب کتاب اصلی، ترجمه فارسی، فلش‌‎کارت همراه با ترجمه و  تصویر، کتابچه تصویری وکدینگ تصویری تهیه و تالیف کرده‌است. تمامی این منابع همراه با فایل صوتی که تلفظات صحیح را بیان می‌کند ارائه می‌شود.

خرید آنلاین کتاب ۵۰۴ واژه ضروی

 

۰/۵ (۰ دیدگاه)
hadaf_admin
بهتزین راه برای تقویت لیسنینگ
بهترین کتاب برای تقویت لیسنینگ
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
نظرات
مشاهده همه نظرات